Sieć drogerii Hebe wprowadziła ograniczenia w sprzedaży towarów. Reglamentacja dotyczy artykułów higienicznych pierwszej potrzeby. Jest obecnie na nie zwiększony popyt w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

W placówkach Hebe umieszczono informacje o tym, że jedna osoba może kupić maksymalnie 5 sztuk produktów do higieny osobistej.

Ograniczenia wprowadzono na: antybakteryjne mydła, żele pod prysznic, uzupełniacze do żeli i mydeł oraz produkty do higieny intymnej.

Hebe wyjaśnia: „Z uwagi na fakt, że chcemy zagwarantować dostęp do środków higienicznych oraz wirusobójczych jak najszerszej grupie Klientów po oferowanej przez nas cenie, informujemy, że jedna osoba może zakupić maksymalnie 5 sztuk produktów z w/w grup.”

Jednym ze środków zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa jest odpowiednia higiena, szczególnie mycie i dezynfekowanie rąk. Klienci sklepów rozpoczęli więc masowe wykupowanie mydeł, żeli, jednorazowych chusteczek antybakteryjnych. Ze sklepów znikają też ręczniki papierowe i papier toaletowy.

Źródło: wiadomoscihandlowe.pl

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA