Adamed został nagrodzony w konkursie Emerging Europe Awards, w kategorii Global Market Champion of the Year 2019. Nagrody przyznawane są corocznie przez londyński think-tank Emerging Europe. Otrzymują je przedsiębiorstwa, które przyczyniają się do dalszego rozwoju Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej, jako regionu o największym potencjalne społeczno-gospodarczym. 

Adamed został wyróżniony w kategorii „Global Market Champion of the Year 2019” za skuteczną działalność i wpływ na krajową oraz międzynarodową gospodarkę. W tej samej kategorii laureatami konkursu zostały firmy reprezentujące branżę oświetleniową oraz inżynierską z Polski i Rumunii.

Podczas gali wręczono nagrody również w dwóch innych kategoriach: „Research and Development Inititive of The Year” (obszar badań i rozwoju) oraz „FDI Project of the Year” (inwestycje zagraniczne).

Adamed jest znaną i międzynarodową marką. Produkty firmy, dostępne w kilkudziesięciu krajach na 6 kontynentach. Firma posiada ponad 190 patentów. Obecnie Adamed to także 9 przedstawicielstw zagranicznych – w Hiszpanii, Rosji, Wietnamie, Kazachstanie, Uzbekistanie oraz na Ukrainie, w Czechach i na Słowacji, a także nowo utworzone przedstawicielstwo we Włoszech.

W  tym roku Adamed Pharma nabył też pakiet udziałów włoskiej spółki Ecupharma oraz zawarł z nią partnerstwo strategiczne. Ecupharma jest firmą działającą w obszarze neuropsychiatrii oraz urologii. Strategiczne partnerstwo z firmą Ecupharma ma wspierać rozwój Adamedu na rynku włoskim w kardiologii, a docelowo również w innych obszarach terapeutycznych.

Red.

Czytaj:

https://forumfarmaceutyki.pl/biomaxima-s-a-wzrost-przychodow-z-nowego-zakladu/

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA